dr Robert Rojewski

CHIRURGIA OGÓLNA I ONKOLOGICZNA

Chirurg ogólny to specjalista posiadający odpowiednią wiedzę i umiejętności do wykonywania większości procedur chirurgicznych. 

Wraz z rozwojem nowoczesnej chirurgii, chirurdzy ogólni prowadzący prywatne praktyki mogą świadczyć coraz szerszy zakres pomocy. 

Dzięki wykorzystaniu technik małoinwazyjnych nie ma konieczności hospitalizacji Pacjenta.

W Gabinecie Chirurgii wykonujemy następujące zabiegi:

  • usuwanie zmian skórnych, znamion, tłuszczaków, kaszaków, brodawek (wycięcie chirurgiczne lub z zastosowaniem lasera)
  • diagnostyka i leczenie zmian w piersi (włókniaki, torbiele)
  • zabiegi operacyjne przepukliny pachwinowej i przepuklin jamy brzusznej metodą beznapięciową (z siatką) w specjalnym znieczuleniu miejscowym, gwarantującym komfort pacjenta podczas zabiegu i szybki powrót do domu po około dwugodzinnej obserwacji po zabiegu
  • usuwanie wrastających paznokci
  • implantacja Disulfiramu (Esperalu)
  • leczenie trudno gojących się ran

W trybie ambulatoryjnym zajmujemy się zabiegowym leczeniem zmian skórnych (włókniaki, kaszaki, brodawki, tłuszczaki, torbiele, znamiona), chorób paznokci, urazów tkanek miękkich. Co ważne, dostęp do nowoczesnych metod leczenia zabiegowego w naszym Gabinecie pozwala

 na szybki powrót do domu nie tylko osób, które poddały się usunięciu zmian skórnych, ale również Pacjentów, u których operowana była przepuklina brzuszna, pachwinowa i pępkowa.

Odpowiednie leczenie chirurgiczne może uchronić Pacjentów przed dalszym rozwojem chorób, nieestetycznymi bliznami i niepotrzebnym pobytem w szpitalu.

W Gabinecie Chirurgii przyjmowani są również pacjenci celem kontroli gojenia się ran i specjalistycznej zmiany opatrunków.

Zależy nam na zdrowiu i dobrym samopoczuciu Pacjentów. Dlatego zapewniamy szeroki wachlarz zabiegów terapeutycznych i diagnostycznych, których celem jest szybkie leczenie i skuteczne rozpoznawanie jednostek chorobowych. Pozostajemy do dyspozycji w sytuacji, w której niezbędna jest konsultacja chirurgiczna przed zabiegiem o dużym stopniu ingerencji w ciało pacjenta, jak i wówczas, kiedy pragniecie Państwo zasięgnąć drugiej opinii w kwestii rozpoznania choroby i zaproponowanego przez lekarza planu leczenia.